About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Thursday, October 22, 2020

Proba de microfon...



Salutare!Imi place tehnologia asta,chiar acum am invatat despre metoda aceasta.Sa vorbesti,si in acelasi timp se scrie.In fiecare zi invat,si tot prost raman.Scrie mai departe,e foarte interesant,cum am avansat.Mergi mai departe!

No comments:

67,cu har…

O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fior...