About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Saturday, June 23, 2018

Cu bucurie...

Cu bucurie ...Cand te trezesti dimineata,gandeste-te ce privilegiu pretios ai sa fii in viata,sa respiri,sa gandesti,sa te bucuri,sa iubesti...













No comments:

67,cu har…

O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fior...