About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Friday, October 29, 2021

Celebram Viata…

Au trecut 5 ani de cand mama e la Domnul.Si dupa 5 ani fica mea Camelia e plecata si ia printre stele,dar au ramas in inima si gandurile mele.

No comments:

67,cu har…

O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fior...