About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Saturday, March 23, 2024

Family time at Yesterland Farm…

Sambata binecuvantata,si cu toata familia la Farma din Dallas.Multumesc Domnului pentru tot.

No comments:

67,cu har…

O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fior...