About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Tuesday, February 23, 2021

Cu Amelie la plimbare...

 O zi de Marti frumoasa si insorita,eu Sarah si Amelie am plecat la plimbare la Park.Toate bune si frumoase,ne vom mai intalni,cateodata!Feb-23-2021 Glendale-Az







No comments:

67,cu har…

O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fior...