About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Sunday, June 21, 2026

Azi,e vara,si maine,e vara iar…

Don’t worry,be happy,e vara!M-i se-mpare ca e vara,si nu pot sta mult pa afara.Am vrut sa fiu iubire,si am ramas iubire.Nu am vrut sa fiu pentru nimeni o povoara,am vrut tot vara.Nu pot sa fac vara toamna,si nici toamna vara.Am vrut sa fiu si o vioara,sa cant intru-na in nesfarsita vara.Nu vreau sa fiu tristete,ca ajung prea repede la batranete,si vreau sa scriu doar versuri,de iubire si frumusete.Nu vreau sa pierd nici o vara,nu vreau iubirea mea sa moara,vreau frumusetea sa ma inconjoara.In simtire nu vreau ca sa doara,o sa cant tot la o vioara.Aleg chiar acum,sa fiu vesela si voioasa,si sa multumesc lui Dumnezeu,ca sunt cu picioarele,acasa!Nu ma ingrijorez,vreau bucurie sa aleg,sa fiu fericita,si sa tot visez!Alege si tu,sa nu te ingrijorezi!Don’t worry be happy!E vara!Be happy,and don’t worry!

Azi,e vara,si maine,e vara iar…

Don’t worry,be happy,e vara!M-i se-mpare ca e vara,si nu pot sta mult pa afara.Am vrut sa fiu iubire,si am ramas iubire.Nu am vrut sa fiu p...