About Me

My photo
Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!

Saturday, June 22, 2013

Va Multumesc pentru darul minunat...

Va multumesc pentru toate darurile si gandurile voaste minunate!Pe voi toti cei mi-ati fost alaturi in aceasta zi...




Zilele trec,trec,trec…

Happy 8 th months Cleopatra,and 7 yrs Eli.Zilele trec,amintirile raman,anii se duc si raman doar o amintire.Viata pe pamant este doar o scli...