E luni azi si ne-am saturat de prea multa mancare si le-am invitat pe Luci si Ani sa vina in vizita la noi la niste langosi cu branza si marar si gogosi cu gem de prune.La placinte inainte la razboi inapoi!
About Me
- Raveca
- Sunt un om,ca si tine.Un calator prin mintea ta.Ca m-am nascut nu e vina mea,ca am trait,e multumirea mea,dar cum ma voi duce,e planul lui Dumnezeu!
Tuesday, September 4, 2012
Pastorul Joni si Ani Petca au ajuns in Phoenix-Az....
E luni azi si ne-am saturat de prea multa mancare si le-am invitat pe Luci si Ani sa vina in vizita la noi la niste langosi cu branza si marar si gogosi cu gem de prune.La placinte inainte la razboi inapoi!
Subscribe to:
Posts (Atom)
67,cu har…
O ce har,sa stiu ca Domnul ma iubeste.O ce har,sa fiu in bratul Lui.Sunt Eca Everstrong Raveca,nascuta cu dor,in pridvor,si crescuta cu fi...







